Finansinės konsultacijos

Finansinės paslaugos – darbas už klientą
Be mokymų ir asmeninių finansų koučingo teikiu šias finansines paslaugas:

 

1

Teikiu
konsultacijas

Finansinių konsultacijų metu teikiu patarimus, suteikiu konkrečias žinias ar kitokią reikiamą informaciją tam, kad būtų galėtų priimti pagrįstą, konkretų finansinį sprendimą vadovaudamasis objektyvia informacija, o ne spėliojimais arba gandais.

Konsultuojant gausite konkrečius atsakymus į konkrečius kausimus, suteiksiu daugiau negu bendro pobūdžio informacijos apie finansus.

Konsultavimo rezultatas yra suteiktos žinios, kurios padeda apsispręsti kaip elgtis konkrečioje finansinėje situacijoje su kuria susiduria klientas.

Asmeniniai finansai

Jei siekiate išspręsti savo ar šeimos finansų problemą, išnagrinėti galimus veiksmų variantus, pasirinkti labiausiai tinkamą variantą iš galimų alternatyvų – padėsiu tą padaryti.

Įmonių finansai

Interpretuoju ir paprastai paaiškinu finansinių ataskaitų skaičius; nagrinėju konkrečias finansines situacijas ir nustatau galimus sprendimo variantus.

 

2

Diagnozuoju finansų sistemos problemines sritis

Asmeniniai finansai

Tuo atveju, kai Jūsų netenkina esama Jūsų ar Jūsų šeimos finansinė situacija, nustatau „siaurąsias“ asmeninių finansų sistemos sritis, pateikiu rekomendacijas ką vertėtų daryti, jog būtų panaikinti esantys apribojimai.

Įmonių finansai

Nustatau galimas įmonės finansinės būklės ir veiklos problemines sritis; apibūdinu egzistuojančias rizikas, susijusias su įmonės veikla ir perspektyvomis.

Ištiriu ir formalizuoju atsakomybės ir valdymo centrų kompetencijas ir atsakomybės ribas; diagnozuoju ir tobulinu vadybininkų veiklos monitoringo sistemą.

 

3

Atlieku įmonių
finansų koučingą

  • Įmonės tikslų formulavimas ir formalizavimas iki konkrečių finansinių rodiklių;
  • aukščiausios valdymo grandies vadovų veiksmų derinimas įgyvendinant finansinius įmonės tikslus;
  • vidutinės ir žemesnės grandies valdymo personalo veiksmų pajungimas įmonės finansų tikslo įgyvendinimui;
Our website is protected by DMC Firewall!